KONST / Litografier / Färglitografi 8414068
nr 841 4068
Henrik Allert
(f. 1937), Sverige
Färglitografi, Henrik Allert (f. 1937), 37/225, signerad, motivets mått: 24x29
Henrik Allert, född 1937, svensk skulptör.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 augusti 2013
kl 20:16:43
14/8 11:23:12
100 kr
19/8 20:11:43